Taking too long? Close loading screen.
mm

למה כדאי לכם להשקיע בבלוג?

אתרים רבים כוללים בתוכם אזור שלם שמיועד לבלוג או במילים אחרות: כתבות ומאמרי תוכן. מדובר כיום במצרך יסוד לכל אתר שמכבד את עצמו ומבין כיצד עובד שיווק דיגיטלי, ובפרט פרסום בגוגל וקידום אתרים אורגני. בלוג איכותי עוזר למאמצי קידום האתר, מגדיל בצורה ניכרת את החשיפה ואת הטראפיק אליו, עונה על שאלות נפוצות של גולשים ומציב את בעלי האתר כמומחים בתחומם. באופן כללי, כאשר מדובר בשיווק ברחבי הרשת, תוכן עמוק ואיכותי הפך מזמן לשם המשחק. אם אתם כבר משקיעים באתר, בפרסום בפייסבוק ופרסום בגוגל – בלוג הוא בגדר חובה.

חשיפת האתר דרך קידום אורגני

אם נצא מתוך נקודת הנחה שאתם אכן מעוניינים להופיע בתוצאות הראשונות בגוגל, הסיכוי שזה יקרה ללא בלוג וכמות נאה של תוכן הוא קטן מאוד. איך שלא נסתכל על זה, גוגל שואפת להכווין את הגולשים אל עבר התוצאות הרלוונטיות והאיכותיות ביותר. אתר שאינו מספק מענה לשאלות ותוכן מקצועי בתחומו – כבר נמצא בעמדת חיסרון. תוכן טוב שמעניק מענה הולם לשאלות נפוצות ישפר את עבודת הקידום עשרות מונים, והבלוג הוא המקום לעשות זאת. מאמרים טובים מאונדקסים על ידי גוגל ויכולים להופיע במרוצת הזמן גבוה בתוצאות החיפוש. כך יצא שגולשים ולקוחות פוטנציאליים שיחפשו מענה לשאלות, ימצאו אותו אצלכם, ובכך יחשפו אליכם ואל האתר שלכם ויוכלו לרכוש מוצרים שאתם מציעים. 

להיות אוטוריטה

רבות דובר אודות כוחן של מילים. תוכן לא רק משפר את רמת החשיפה אל האתר, הוא גם מציג אתכם כמומחים בתחום המקצועי שלכם, בין אם מדובר בנישה ספציפית או בתחום ידע רחב יחסית. בלוג עשיר במאמרים טובים הוא ההזדמנות שלכם להראות שאתם מבינים ויודעים דבר או שניים בתחומכם. הצגת בקיאות עמוקה וידע עשיר ישכנעו את הגולשים לרכוש את המוצר או את השירות שאתם מציעים.

מענה לשאלות נפוצות

אתם כבר יודעים אילו שאלות לקוחות פוטנציאליים נוטים לשאול אתכם באופן ספציפי ואנשים בתחומכם באופן כללי. יש לכם הזדמנות לענות על שאלות שכאלו דרך הבלוג, ובכך לחסוך זמן ומאמצים גם לכם וגם לאותם מתעניינים. כמובן שעל הדרך גם יצאתם סמכותיים ומביני דבר ועזרתם לקידום האתר.

רלוונטי לכל האתרים

בלוג רלוונטי לא רק לסוג מסוים של אתרים. הוא עוזר לכל סוג של אתר שרוצה למשוך אליו לקוחות וגולשים ולהגדיל את הטראפיק האורגני דרך גוגל, לרבות חנויות אינטרנטיות.

קישורים מרשתות חברתיות

מאמרים איכותיים יכולים לקבל חשיפה נוספת וקישורים מתוך הרשתות החברתיות ומתוך בלוגים ואתרים אחרים. בכך תוכלו להגדיל את החשיפה ואת התנועה לאתר ולקחת את התדמית שלכם כמה צעדים קדימה. אותם קישורים אף עוזרים לקדם עוד יותר את מאמצי הקידום האורגני.

ביטויים ארוכים

ביטויים ארוכי זנב הם ביטויי חיפוש ארוכים יחסית. הרלוונטיות שלהם גבוהה, יש עליהם פחות תחרות בכל הקשור לקידום בגוגל וכדאי לשים עליהם דגש מיוחד. ללא בלוג, יהיה לכם קשה לתת מענה לאותם חיפושים ולהופיע בתוצאות החיפוש. ביטויים ארוכי זנב רלוונטיים במיוחד לאתרים ובלוגים חדשים, שעדיין לא מופיעים גבוה בתוצאות החיפוש וגוגל טרם מכיר באוטוריטה שלהם. אם האתר שלכם חדש יחסית והמוניטין שלו עדיין בחיתוליו, אין להתעלם מביטויים ארוכי זנב ולתת להם מענה דרך בלוג באתר.

לשמור על עדכניות

בלוג מאפשר לכם לנהל ולעדכן תכנים כאוות נפשכם ולהוסיף תכנים חדשים בכל עת. בכך ניתן לשמור על גמישות, רעננות ודינאמיות ולהוסיף תכנים אקטואליים. זה עוזר גם לקידום האורגני וגם להותרת רושם חיובי על המבקרים באתר. עסק ששומר על הגחלת ונמצא עם היד על הדופק תמיד יעשה רושם טוב יותר מאשר עסק ששוקט על השמרים.

לשמור על קשר אישי

מענה לשאלות נפוצות מעניק לאתר פן אישי יותר. זוהי סוג של אינטראקציה בין הכותב לגולש שקורא את התוכן. עבורכם אותה אינטראקציה מהווה הזדמנות למתג את העסק, לקדם את התדמית שלו, לפתח שפה אישית, להציג פן אנושי שקשה יותר להציג באתר בלי בלוג, וגם להעלות את רמת האמינות שלכם בפני לקוחות פוטנציאליים.

בעצמכם או בעזרת כותב מקצועי

אם אין לכם זמן לטפח בלוג באופן אישי, ניתן לשכור כותב או כותבים מקצועיים שיעשו עבורכם את העבודה, בין אם מדובר בסוכנות פרסום ושיווק או בכותבים עצמאיים. איך שלא יהיה – מומלץ להשקיע בכתיבת ויצירת בלוג איכותי באמת שיבלוט לטובה בנוף ויציג אתכם באור החיובי והמקצועי ביותר.

mm
נכתב ע”י:

הר האוורסט, ההר הגבוה בעולם, הוא אתגר אשר יחידי סגולה מעטים הצליחו לטפס עליו. הטיפוס על ההר הוא אתגר אנושי ורוחני אשר דורש הכנות, פיזיות ורוחניות. ובנוסף ליווי מקצועי ועבודה יסודית. שכן טעויות יכולות לגרום לאסונות. אנחנו בחברת אוורסט מבקשים לקחת אתכם לפסגה ביחד איתנו. ולהוביל אתכם יד ביד בדרך הבטוחה לפסגת ההצלחה בשיווק הדיגיטלי של המאה ה- 21.

Facebook Pagelike Widget
SignUp
עדכונים שוטפים יכולים לעזור ליצור חויית משתמש טובה יותר לגולשים שקוראים את התכנים שלכם

תגובות 0
+ הוסף תגובה
0