Taking too long? Close loading screen.
mm

כלים מדהימים ליצירת סרטונים מתמונות

וידאו הוא מוצר חם וחכם שמעביר תכנים חוויתיים ואינפורמטיביים בכיף ובקלות. אם אתם קצת מבינים בשיווק דיגיטלי ובמדיה החברתית ויודעים לעסוק בפרסום בפייסבוק, באינסטגרם או פרסום בגוגל, אז אתם יודעים כמה יעיל ליצור ולערוך סרטונים ולהשתמש בהם על מנת לקדם עסקים, מותגים, מוצרים ושירותים. סרטונים מושכים תשומת לב ומעורבות מצד הגולשים. בעלי עסקים רבים נמנעים מליצור סרטונים מתוך מחשבה שמדובר בהליך יקר ומסובך. זה יכול להיות נכון, אך זה בהחלט לא חייב להיות. יש כלים שניתן ליצור בעזרתם סרטונים איכותיים ושיווקיים בקלות, ולהשתמש בהם לפרסום, שיווק ומיתוג של העסק בכל פלטפורמה רלוונטית.

1. Animoto  

animoto.com

בחינם: ניתן להשתמש למשך שבועיים בגרסא המלאה והמקצועית של התוכנה.

בתשלום: רכישת מנוי שנתי או חודשי במחירים משתנים בהתאם ל-3 גרסאות שונות: Personal, Professional ו-Business. המחירים נעים בין 20 ₪ לחודש לגרסא הפשוטה בתוכנית שנתית ו-180 ₪ לכל חודש בתוכנית החודשית של הגרסא המתקדמת (המחירים באתר מוצגים בשקלים).

אפשרויות ופיצ’רים: באמצעות הכלי המעולה תוכלו ליצור סרטוני וידאו ומצגות בין היתר למטרות שיווקיות, אך גם למטרות אמנותיות או חברתיות, ולשתף אותם במדיה החברתית או בפלטפורמות אחרות. אתם בוחרים את הסגנון האמנותי, את הפסקול, מוסיפים תמונות ומדיה ויזואלית נוספת ועורכים את התוצר הסופי. בגרסת Business המתקדמת ניתן ליצור וידאו באיכות 1080P, להוסיף ליצירה שלכם אלפי שירים שונים, להשתמש בעשרות פונטים, לקבל גישה לכ-מיליון תמונות סטוק, להשתמש בעשרות סגנונות ויזואליים ו-storyboards  ועוד.

2. Rocketium 

rocketium.com

בחינם: ניתן להשתמש בתוכנה בחינם, אך הלוגו של החברה יופיע על העבודה הסופית והפיצ’רים מוגבלים למדי. בכל זאת כדאי להשתמש בגרסא החינמית בשביל להתרשם ולהתנסות.

בתשלום: התוכניות בתשלום מתחלקות לפי גרסאות של Professional ו-Expert למשתמשים בודדים ול-Team ו-Business לקבוצות ולעסקים שצריכים גישה מרובה. המחירים נעים בין 39$ לחודש לגרסא הזולה ביותר בתוכנית השנתית ועד ל-399$ לגרסא היקרה ביותר בתוכנית החודשית. ניתן להרכיב גם תוכניות מותאמות.

אפשרויות ופיצ’רים: באמצעות Rocketium ניתן להפיק סרטוני וידאו במגוון aspect ratios (יחס גובה-רוחב) ובאיכות 1080P גם ללא ידע מקצועי בתחום ובאופן קל וזריז יחסית. תקבלו גישה לקשת רחבה של themes, תמונות סטוק וסגנונות אמנותיים, תוכלו להעלות ולערוך תמונות וסרטונים, להוסיף ולתזמן כתוביות, להעלות מוזיקה וקריינות ועוד שלל פיצ’רים שונים. בנוסף, ניתן לעשות אינטגרציה של התוצרים הסופיים עם Dropbox.

3. VideoScribe 

 www.videoscribe.co/en

בחינם: ניתן להשתמש בתוכנה ללא תשלום וללא התחייבות למשך 7 ימים, ולשמור את התוצרים שהפקתם גם מעבר לכך.

בתשלום: יש הפרדה בין תשלום למשתמשים בודדים ובין רישיון לקבוצה של 5+, 10+ ו-20+ משתמשים. המחירים נעים בין 12$ ליחיד בתוכנית השנתית ו-130$ פר משתמש בתוכנית קבוצתית של 5+ משתמשים. ניתן לשלם גם בבת אחת במקום בתשלומים.

אפשרויות ופיצ’רים: בעזרת VideoScribe ניתן ליצור בקלות ובמהירות סרטוני אנימציה נאים על פני לוח לבן – whiteboard. התוכנה טובה במיוחד ליצירה של סרטונים שהמטרה שלהם היא להסביר או לתאר מוצרים, עסקים ושירותים ולפשט את הרעיון שלהם עבור הקהל הרחב. במהלך הסרטון, התמונות והטקסט מצוירים באופן רציף על פני הלוח הווירטואלי והתוצאה הסופית היא בהחלט ייחודית ומקורית. ניתן לבחור מתמונות שקיימות בכלי עצמו או להשתמש בתמונות שלכם, והכלי ימיר אותן אוטומטית לצורת SVG שבה הוא יכול להשתמש. ניתן להוסיף מוזיקה מתוך הספרייה המובנית או להשתמש במוזיקה משלכם.

4. Vyond 

www.vyond.com

בחינם: זמינה לשימוש בחינם למשך 14 ימים מרגע ההורדה.

בתשלום: יש אפשרויות למשתמשים בודדים, לעסקים קטנים ולחברות גדולות יותר. ניתן לבחור בין גרסת Essential, גרסת Premium מתקדמת וגרסת Professional לעסקים ולחברות. המחירים נעים בין 39$ לחודש בתוכנית חודשית ליחיד ועד ל- 999$ ומעלה בתוכנית שנתית לחברות.

אפשרויות ופיצ’רים:

תוכנת Vyond מאפשרת לכל אחד ליצור סרטוני וידאו ובלי קשר למקצוע או לתחום הידע והעיסוק שלו. התוצאה הסופית היא אנימציה יפה ואסתטית למדי שניתן לרתום למען מטרות רבות. בעזרתה ניתן להסביר ולהציג מוצרים, לקדם מוצרים, אפליקציות, אירועים ושירותים, ליצור סרטוני הדרכה ולימוד, למתג עסקים – ועוד. ניתן להוסיף קריינות מסונכרנת לתנועת השפתיים של הדמויות המונפשות, להוסיף ולייבא קטעי אודיו, תמונות ווידאו – ועוד. בהחלט מדובר באפשרות מצוינת ליצור ולערוך סרטונים מקוריים בהפרדה גבוהה.

mm
נכתב ע”י:

הר האוורסט, ההר הגבוה בעולם, הוא אתגר אשר יחידי סגולה מעטים הצליחו לטפס עליו. הטיפוס על ההר הוא אתגר אנושי ורוחני אשר דורש הכנות, פיזיות ורוחניות. ובנוסף ליווי מקצועי ועבודה יסודית. שכן טעויות יכולות לגרום לאסונות. אנחנו בחברת אוורסט מבקשים לקחת אתכם לפסגה ביחד איתנו. ולהוביל אתכם יד ביד בדרך הבטוחה לפסגת ההצלחה בשיווק הדיגיטלי של המאה ה- 21.

Facebook Pagelike Widget
SignUp
עדכונים שוטפים יכולים לעזור ליצור חויית משתמש טובה יותר לגולשים שקוראים את התכנים שלכם

תגובות 0
+ הוסף תגובה
0